top of page

Jak to bude fungovat?

Tištěná mapa z loňského ročníku bude letos nahrazena aplikací, na které usilovně pracujeme s našim sesterským projektem / novým kurátorovaným guidem pro celou Prahu - The Best Prague Guide. Vznikající aplikace bude ke stažení na AppStore a Google play nejpozději letos v létě. V aplikaci najdete seznam míst, info o nich a i o veškerých souvisejících eventech.

Co chceme po vás?

Festival děláme pro nás všechny, celá akce je postavena na sdílení a vzájemném propojování. Pojďme se, prosím, zapojit všichni. Ano, vybíráme poplatky, ale ty pokryjí naše náklady jen částečně. Neberte prosím poplatek jako to, co vám zajistí velkou návštěvnost. To je z velké části i na vás. Festival jen pomáhá dostat váš program / nabídku mezi širší publikum návštěvníků. Po vás požadujeme jen pár jednoduchých věcí:

   ⁃    vylepení samolepky na vašem místě alespoň dva týdny před akcí
   ⁃    nasdílení festivalu dva týdny před akcí a v týdnu před akcí
   ⁃    vymyšlení vlastního lákavého programu / akce pro návštěvníky

Loni bylo i toto velkým problémem pro většinu míst a je to asi částečně i chyba v naší komunikaci. Proto jsme k vám zcela upřímní a říkáme věci tak, jak jsou. Začínáme s vyšším vstupním poplatkem než loni a nabízíme vám „slevy“ právě za to, kolikrát o akci řeknete na vlastních sítích. Tak má každý možnost se rozhodnout, jak do akce přispěje. Buď sdílením nebo větším poplatkem, který se vloží do marketingu celé akce. Výsledek by měl být stejný.

Co víme, že funguje a naopak?

Z našich zkušeností nejlépe fungovala nevšední místa a nabídky. Například prohlídky ateliérů, hotelů, koncerty, přednášky a nebo představení nového produktu nebo kolekce. Míst bylo a bude velké množství - odhadujeme 50-100. Proto je potřeba nabídnout něco opravdu výjimečného, a i proto jsme festival prodloužili ze 3 dnů na 9. Prosím, nespoléhejte pouze na slevy nebo produkt zdarma k nákupu. Zkuste se nad svojí akcí zamyslet z pohledu zákazníka - proč by měl jít v tomto týdnu zrovna k vám. Využijte možnost propojení zákaznických základen ostatních a i celkového dosahu festivalu. Počítáme s návštěvností v řádu tisíců. 

Těšíme se na vás!

bottom of page